Advokátní kancelář Lamacz

Úvodní konzultace

Pokud potřebujete právní radu, jsem vám plně k dispozici, pojďte si se mnou domluvit schůzku. Ke všem svým klientům přistupuji individuálně. Nejprve kriticky zhodnotím problém, nahlédneme ho z různých úhlů pohledu, upozorním na možná rizika dané věci, nastíním různé varianty řešení a upozorním na jejich výhody a nevýhody.
1. krok

Kontaktování advokáta

Napište mi email nebo zavolejte. Na emaily reaguji rychle a vždy odpovím. Zhodnotím váš případ, dám vám přibližný cenový odhad a v případě zájmu si domluvíme osobní schůzku.
2. krok

Osobní konzultace

V klidu, třeba u dobré kávy podrobně rozebereme váš případ. Sejít se můžeme u mě v kanceláři, ale klidně v kavárně či restauraci, dle vašich preferencí. Navrhnu různé možnosti řešení a zhodnotím, které by bylo nejlepší. V případě zájmu se dohodneme, že vás budu právně zastupovat.
500,- Kč / 15 min
3. krok

Převzetí případu advokátem

Podle potřeby rád převezmu váš případ a můžeme se domluvit na právním zastupování.
<strong>Máte zájem</strong> o mé služby?

Máte zájem o mé služby?

Ozvěte se mi, rád vám pomůžu.

Vážení návštěvníci webových stránek,

informuji, že má advokátní kancelář je V PROVOZU i v době vládou ČR vyhlášeného nouzového stavu. Dle doporučení poskytuji právní služby i bez osobní účasti klienta, a to online ve formě emailové korespondence na advokat@lamacz.cz či telefonicky na 725 510 845.

V případě Vašeho zájmu o právní služby mne neváhejte kontaktovat.

Mgr. Martin Lamacz, advokát